PROF.DR. ESİN FATMA BAŞER EMEKLİLİK TÖRENİ

Fakültemiz Göz Hastalıkları AD. Öğretim üyesi Prof. Dr. Esin Fatma BAŞER için 18.12.2015 Cuma günü Dekanlık  seminer salonunda emeklilik töreni düzenlenmiştir. Törene Fakültemiz Dekanı Prof.Dr. Ahmet VAR,  Dekan Yardımcımız Prof.Dr. Ece ONUR, Hafsa Sultan Hastanesi Başhekim Yardımcısı Prof.Dr. Serdar TARHAN, öğretim üyeleri ve Prof.Dr. Esin F. BAŞER’in ailesi katılmıştır.

Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim üyesi Prof. Dr. Pınar ÇELİK tarafından Prof.Dr. Esin Fatma BAŞER’in  özgeçmişinin okunması ile başlayan tören Dekan  Prof. Dr. Ahmet VAR’ın konuşması ile devam etti. Dekan Prof.Dr. Ahmet VAR  “İlk defa düzenlediğimiz bu tören, bizler açısından son derece önemli. Hocamız  birçok nitelikli bilim insanı, öğrenci yetiştirdi kendisine Fakültemize yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ederim.  Emeklilik yaşamınızda size tüm sevdikleriniz ve sizi seven dostlarınız ile sağlıklı, güzel ve mutlu bir hayat diliyorum ve saygılar sunuyorum” dedi.

Nöroloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Hatice MAVİOĞLU’nun , hazırladığı “Prof. Dr. Esin Fatma BAŞER’in  çocukluğundan bugüne kadar neler yaşadığı ve neler yaptığını anlatıldığı” sunumu dinleyicilerle paylaşmasıyla devam eden törende katılımcılar, keyifli anlar yaşadı.  

Tören Dekan Prof. Dr Ahmet VAR’ın Fakültemiz adına hazırlanan plaket ve çiçeği Prof. Dr. Esin F. BAŞER’e takdim etmesinin  ardından emeklilik pastası kesilmesiyle devam etti.

Törende konuşan Prof. Dr. Esin Fatma BAŞER “ben önce tüm sevgili arkadaşlarıma, öğretim üyesi arkadaşlarıma, öğrencilerime bu uzun yolda benimle buraya kadar bir yerlerde birlikte olmuş, beraber olmuş herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Öğretim üyelerimizin hocamıza iyi dileklerini sunmalarının ardından verilen kokteyl ile program sona erdi.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0 (236) 233 85 86

Telefon: 0 (236) 233 07 18

Faks     : 0 (236) 233 14 66

Adres   : Uncubozköy Yerleşkesi.

Mimar Sinan Bulvarı No:173  45030

Yunusemre- Manisa

Eposta  : tip@cbu.edu.tr

Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik