Biyomühendislik Teknolojileri toplantıları kapsamında düzenlenen Kök Hücre ve Elektromanyetik Alanlar konulu eğitim 20 Şubat 2017 tarihinde Tıp Fakültesi Dekanlık Seminer Salonunda gerçekleştirildi.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İEEE ve  Tıp  Fakültesi Kök Hücre ve  öğrenci kulüpleri işbirliği ile Prof. Dr. M. İbrahim Tuğlu’nun katkılarıyla  düzenlenen eğitimde Celal Bayar Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi, Katip Çelebi Üniversitesinden konuşmacıları yer aldı. Eğitime Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bilal-i Habeş GÜMÜŞ, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. S. Sami İLKER, Tıp Fakültesi dekan yardımcıları, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Sevinç İNAN Kök Hücrenin Genel Özellikleri,  Deniz AYDOĞAN SVF Üretimi ve Cihazı, Dokuz Eylül Üniversitesi Uluslararası Biyotıp ve Genom Enstitüsü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Sinan GÜVEN Doku Mühendisliği ve Rejeneratif Tıpta Biyomühendislik Yaklaşımları,  Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik Ve Haberleşme Mühendisliği öğretim üyesi Prof. Dr. Selçuk ÇÖMLEKÇİ Sağlık Açısından Elektromanyetik Alanlar,  Katip Çelebi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Elektro Manyetik Alanlar ve Mikrodalga Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Adnan KAYA Tedavi Amaçlı Elektromanyetik Alan Cihaz Tasarımı, Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. İbrahim TUĞLU Deneysel Elektromanyetik Alan Uygulamalarında Hücre Davranışı konularında eğitim verdi.

Prof. Dr. M. İbrahim Tuğlu “Bu yıl ilki düzenlenen  Biyomühendislik Teknolojileri toplantılarının devam edecek” dedi
Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik