dönem ı-ıı-ııı bütünleme sınavı

Dönem I-II-III öğrencilerimizin dikkatine BÜTÜNLEME SINAVLARI 14.08.2015 tarihinde saat :10.00 da Tıp Fakültesi Amfilerinde  (1-2)   yapılacaktır.

ÖĞRENCİLERİN UYMASI GEREKEN KURALLAR

1.       Öğrenciler sınav başlama saatinden 15 dakika önce sınava girecekleri salonun önünde bulunmalı ve önceden belirlenen oturma düzenine uygun olarak yerlerine oturmalıdır.

2.       Öğrenciler sınav salonuna kimlik Belgesi, kurşun kalem, silgi dışında, bilgi depolama, işlem, iletme işlevi olan (cep telefonu, ipad, tablet pc, telsiz, bluetooth, hesap makinesi vb.) cihazlar ile giremezler. Öğrencilerin yanında bulunan çanta, kitap, ders notu gibi diğer eşyalar sınav salonuna alınmayacaktır. Bu tip cihazları ve dökümanları sınav salonuna sokmak kopya çekmeye teşebbüs olarak nitelendirilecektir. Kopya çeken veya çekme teşebbüsünde bulunan öğrenci için tutanak tutulacak ve ilgili mevzuata göre işlem yapılacaktır.

3.       Önceden bildirilen sınav başlama saati dikkate alınarak, sınav başlama saatinden itibaren 15 dakika içinde sınav salonuna gelenlerin sınava girmesine izin verilir. Daha sonra gelen öğrenci (ler)sınava alınmaz.

4.       Öğrenciler sınav sırasında öğrenci kimlik kartı bulundurmak ve kimlik kontrolü sırasında imza atarken görevliye göstermek zorundadır. Kimliksiz hiçbir şekilde sınava girilemez

5.       Öğrenciler sınav esnasında dağıtılan sınav kağıdına adını soyadını ve öğrenci numarasını yazmak zorundadır.

6.       Öğrenciler sınav başladıktan sonra ilk ve son 15 dakika boyunca sınav salonundan ayrılamazlar. Sınavını bitiren öğrenciler son 15 dakika boyunca sınavın bitimini ve görevlilerin sınav kağıtlarını toplama işlemini tamamlanmasını beklemelidir.

7.       Sınav sırasında sorularla ilgili yazılı ve sözü olarak soru sormak, öneri ve itirazda bulunmak yasaktır. Sorularla ilgili itirazlar sınav bittikten sonra Dönem koordinatörlerine gerekçesi belirtilerek yazılı olarak iletilir.

8.       Sınav sırasında; diğer öğrencilerle kalem, silgi vb. şeyler alıp vermek, konuşmak ve sınav düzenini bozacak davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.

9.        Sınav sırasında salon başkanı veya gözlemciler eşliğinde dahi (ancak özel raporu ve özürü olanlar dışında )salon dışına çıkılamaz salon dışına çıkan öğrenci tekrar içeri alınmaz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0 (236) 233 85 86

Telefon: 0 (236) 233 07 18

Faks     : 0 (236) 233 14 66

Adres   : Uncubozköy Yerleşkesi.

Mimar Sinan Bulvarı No:173  45030

Yunusemre- Manisa

Eposta  : tip@cbu.edu.tr

Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik