Tıp Fakültesi Dekanlığına atanan Tıbbi Farmakoloji ve Tıp Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kamil Vural, görevi Prof. Dr. Süleyman Sami İlker’den 16 Ağustos 2019 tarihinde yapılan Dekanlık Devir-Teslim Törenleri ile devraldı.

 Akademik ve idari personelin katılımıyla gerçekleşen törende konuşan Prof. Dr. Süleyman Sami İlker, Dekanlığı sürecinde görevlerini özveri ile yerine getiren akademik ve idari personele teşekkür ve Prof. Dr. Kamil Vural a yeni görevinde başarılar diledi, kitap hediye ederek çiçek takdim etti. 

Görevi devralan Prof. Dr. Kamil Vural ise, hizmetlerden dolayı Prof. Dr. Süleyman Sami İlker’e teşekkür etti ve teşekkür belgesi ile çiçek takdim etti.

Törende bir konuşma yapan Prof. Dr. Süleyman Sami İlker, “Görev yaptığım süre içinde eğitimin kalitesinin yükseltilmesi, aidiyet duygusunun pekişmesi ve adalet duygusunun sağlanması için çalıştım. Dekanlık görevimi, eğitim konusundaki pek çok kurulda, komisyonda ve akreditasyon sürecinde yer almış bir arkadaşıma, Prof. Dr. Kamil Vural’a devretmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bayrak yarışı başarıyla sürecektir”  dedi.

Tıp Fakültesi Dekanlığına atanan Prof. Dr. Kamil Vural “Devir teslim töreninde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim. Sahip olduğu tecrübemiz ile eğitim ve sağlık hizmetlerimizin gelişmesine katkıda bulunarak, kaliteli işler yapmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Tıp Fakültesinde yapılan görev değişiklikleri sonrasında bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

 

 

 

 

Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik