Prof. Dr. Süleyman Sami İlker'in  Tıp Fakültesi Dekanlığına atanması ve Prof. Dr. Ahmet Var'ın dekanlık görevinden ayrılması nedeniyle, Tıp Fakültesi Dekanlık makamında devir teslim töreni gerçekleştirildi.

Düzenlenen törene Üniversitemiz Hafsa Sultan Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Emin Kurt, Tıp Fakültesi eski  Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ece Onur, Tıp Fakültesinin yeni Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Zeki Arı ve Prof. Dr. İpek Akil ile idari personel katıldı.

Prof. Dr. Ahmet Var, "Görev yaptığımız süre içerisinde, akademik ve idari personelimizle fakültemizi daha da geliştirip büyütmeye çalıştık. Tüm akademik ve idari personele teşekkür ediyorum. Görevi devralan meslektaşıma ve tüm personelimize başarılar diliyorum" dedi. Prof. Dr. Süleyman Sami İlker ise, "Prof. Dr. Ahmet Var'ı dekanlık görevi boyunca yaptığı çalışmalardan dolayı kutlarım. Bundan sonra da öğretim elemanlarımız, idari personelimiz ve öğrencilerimizle birlikte fakültemizi daha ileriye taşımak için çalışacağız" diye konuştu ve Prof. Dr. Ahmet Var'a çiçeğini takdim etti.

Prof. Dr. Süleyman Sami İlker, Tıp Fakültesi idari personeli ile de bir tanışma toplantısı yaptı. 

Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik